Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - Ku Je Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ohh a e din sa s'gjat nje nate ohh met kujtue mos met pas oh a e din sa sgjat nje or ohh met kujtue mos met fol

ku je ti ku jam un
ku je ti ku jam un
ku jan zemrat po qe duhen shum at merr malli sikur mu a thot zemra me u taku

ohh a e din sa sgjat nje nate oh met kujtue mos met pas ohh a e din sa sgjat nje ore ohh met kujtue mos met fol

kuu je tii ku jam un
ku je ti ku jaam un
ku jan zemrat po qe duhen shum at merr malli sikur mu a t'thot zemra me u takuu

ku je ti ku jam un
ku je ti ku jam un
ku je ti ku jam un
ku jan zemrat po qe duhen shum

ku je ti ku jam un
ku je ti ku jam un
ku jan zemrat po qe duhen shum at merr malli sikur mu a thot zemra me u taku
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)