Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Hajde Nuse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
po vjen nusja
lis me rrema
spo e nxen dera
me hi mrena
spo e nxen dera
me hi mrena

hajde nuse
kamen nshkalle
e me nafak eee
me igballe
me nafakeeeeee
me igballeee

ref:
hajde nuse, moj dalldyshe
a i ke pruee vjehrrit kmishe
a i ke pruee vjehrrit kmisheeeee
hajde nuse, bukurie
a i ke prueee vjehrres dimieeeee
a i ke pruee vjehrres dimieeeee

ti kam pruee
i bajsh me shnetee
ma ka dhan djalin e veetttee
ma ka dhan djlain e veteeee
paq nafakoo vllau i jone
na e gzove shpijen toneee
na e gzoveeee shpijen toneee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)