Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Mire Se Erdhe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dil moj nane te dera
Tupanat po bin
Ne dasmen tone te madhe
Miqt e ri po vijn x2

Ref...
Mirseerdhet mirseerdhet
O ju miq te ri
Vajza juaj djali jone
Paçin lumturi

Hajde hyni ne valle
Bashke te vallzojme sot
Na shkoft muhabeti
O per jete e mot x2

Ref...
Mirseerdhet mirseerdhet
O ju miq te ri
Vajza juaj djali jone
Paçin lumturi

...

Ref...x3
Mirseerdhet mirseerdhet
O ju miq te ri
Vajza juaj djali jone
Paçin lumturi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)