Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - 8 Me 2

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
8 me 2
ule koken dhe pranoje disfaten
Me vjen keq per ty
po une me tjetrin isha gjith naten

8 me 2
rezultati i fitores per mua
Krejt ti kam kthy
ku ke gabuar po t'le per t'menduar!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)