Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Shala - Mihane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
mihane ... oo me dy mindila ....

mihane ... oo me dy mindila....

jalla moj mihane o me dy mindila
ooo me dy mindila
jalla ku naj more jalla qata trandafila
qata trandafila
e trandafilat o hajde o kan nis me u disponue oo me u disponuee opaaaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)