Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

G-gold Army - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
G-Gold Armyyyyy
hahahah e kenii lyp vet a
qeshtu osht kur osht kur tje ne bela me neve te pret plumi g-gold army tii qin motrat familjen ne goj ta qiiiee spo foli ma shum veq pritum se qetash jemii ka vimii naa ruju bich

G-Gold ArmY 4 Life

kyy sen osht veq paralajmrim per dushmonat nuk ka rima kerkun veq beat edhe tuu fol fifty ait kaloni fort
G-Gold ArmY#1
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)