Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Deliu - E Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Florian Mumajesi)

Fillon nata njerez plote, s'dua tjeter,
Per mua nuk eshte vone, dal edhe ate nate
Dikush me ndjeke, une e ndjeje,
Duket me thote, te pelqeje,

E di kush jam,
Nuk dua veq nje nate,
Pak gjume, pak dite
Te vetem, une dhe ti,

Me muziken qe s'pushon,e ndjej,
Duket dicka kerkon, ende,
Mendimet tend e lexoje,
Ke nje deshire ta plotesoje,

E di kush jam,
Nuk dua veq nje nate,
Pak gjume, pak dite
Te vetem une dhe ti.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)