Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Rexha - Ike Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vetem
ne nje trup si nje peme
qe dhe deget ja ke marr
Vetem
per nje fjale te pathene
edhe endrren ma ke vrar
Vetem
per nje buze te paprekur
qe do zjarrin tend ne sy
Vetem
per nje lot qe se kam derdhur
oqenan u be per ty
Ike ti
si dielli ne perendim
pa lamtumir
merr tani
jeten time
nuk e dua pa dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)