Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernis Çili - Mishel

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref:
ne rrugen e jetes tende merrem mishel
ti endren qe ne zemren time mishel
ne duart fjalen te dua merre mishel
dhuroja rruges se jetes tende mishel


ti mos harro ,gjithka se mua me lendon
nese ti ne jet per mua nuk mendon
te dua je gjithqka qe kam je vetem ti
ne lutem me kujto si shokun me te mir

ref:
ne rrugen e jetes tende merrem mishel
ti endren qe ne zemren time mishel
ne duart fjalen te dua merre mishel
dhuroja rruges se jetes tende mishel
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)