Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Një Më Pak E Një Më Shumë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I maskuar je gjithmon
e verteta te mundon
nuk pendohesh por e ndjen
me ke humbur dhe nuk me gjen
te doja shum por skam faj, skam faj
u lodha lotet une ti thaj ti thaj

REF:
Ti mendon se vuaj une vuaj une
je nje me pak e nje me shume nje me shum
do te gjej nje dashuri s`ie vetem ti s`ie vetem ti !! (2x)

Te doja shum por skam faj, skam faj
u lodha lotet une ti thaj ti thaj

REF:
Ti mendon se vuaj une vuaj une
je nje me pak e nje me shume nje me shume
do te gjej nje dashuri s`ie vetem ti, s`ie vetem ti !! (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)