Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Afrim Muciqi - Nana N'djep E Përkund Fëminë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ej nana djep perkun thmin e mej knu sa mir po dine mir e din qajo nane thmis te djepit qa i knone ju rritsh nanes si bari e dushk e t`marrsha nuse me 100 krushqe ty te ka nana djal e qike ruju bir mos u korite ty te ka nana a nana trim daie mos u merr bir me tradhtie ju bofsh nanes mendje holl per vatan luftofsh gjithmon e... kshtu poj knon nana djalit ju gafsh bir ti vllazrve frashri perkun lokja n`dyshekt te but si samiu u bofsh i urte nina nana n`djep te blinit jehon kanga e naimit jehon kanga si naimi u bofsh bir si avdyli o tlumt goja o moj nane se me ven pe knon ket kange se ne djepa kan knu nanaaa ooo kan knu trimaaa o more djem sokolaa.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)