Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Keçi - E Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E di, ti do shkosh
E di , mirë se ti do t'më harrosh
Ta dishë, ti ta dishë
Unë derën s'ta hapë dhe
Kur, të vishë

Ref:1x
Ti kujton se ajo tjetra
Më shumë se unë
Do të, dashuron
Ti kujton se ajo tjetra
Do bëjë si unë
E ty, do, të duron
Mos kujto se
Vetëm ti, vetëm ti me mua
Bënë ç'të duash
Po të them se nesër ti
Nga dikush tjetër
Kshtu si unë, do t'vuash

Edi, ti po qeshë,
Por nesër, ti,
Vendin, tim, do zeshë
Ta dishë, mos harro
Me ty, nesër, do të luaj, ajo,

Ref:2x
Ti kujton se ajo tjetra
Më shumë se unë
Do të, dashuron
Ti kujton se ajo tjetra
Do bëjë si unë
E ty, do, të duron
Mos kujto se
Vetëm ti, vetëm ti me mua
Bënë ç'të duash
Po të them se nesër ti
Nga dikush tjetër
Kshtu si unë, do t'vuash
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)