Më mbaj mend (për 1 muaj)

Odeta - Sex Bomb

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Prej ty s'mund të dal askund
e as në sokak
para derës ti më pret
m'thua : Sex bomb je për mua

unë në shpirt jam e lënduar
me emocione plot
e ti nuk mërzitesh vec

Prej ty s'mund të dal askund
e as në sokak
para derës ti më pret
m'thua : fiuuuuu

unë në shpirt jam e lënduar
me emocione plot
e ti nuk mërzitesh vec
SEX BOMB MË THOT

Ref :
Sex bomb,sex bomb
ti më ke pagëzu
Sex bomb,sex bomb
muj me eksplodu

Sex bomb,sex bomb
ti më ke pagëzu
Sex bomb,sex bomb
muj me eksplodu (SEX BOMB).

Prej atë ditë që më ke pa
syrin ma ke vu
sillesh pshtillesh e më thua:
Sex bomb bën të preki pak

unë në zemër jam e mbushur
me hidhërime plot
e ti nuk mërzitesh vec

Prej atë ditë që më ke pa
syrin ma ke vu
sillesh pshtillesh e më thua:
fiuuuu

unë në zemër jam e mbushur
me hidhërime plot
e ti nuk mërzitesh vec
SEX BOMB ME THOT.

Ref :
Sex bomb,sex bomb
ti më ke pagëzu
Sex bomb,sex bomb
muj me eksplodu

Sex bomb,sex bomb
ti më ke pagëzu
Sex bomb,sex bomb
muj me eksplodu.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)