Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatma Zyberi - Mejrem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kush m'i din hallet e mija
M'dogji n'zemer dashuria
Jam ra n'hall po du me u tret
Hallet e mia kush s'm'i hek

Jam ra n'hall po du me u tret
Hallet e mia kush s'm'i hek

Mejrem Mejrem Mejrem x2

Metvertet paskam gabuar
Dhe mendova mos vajtoj
Por zemra s'me ka duruar
Syri yt kur me shikjoj

Por zemra s'me ka duruar
Syri yt kur me shikjoj

Mejrem Mejrem Mejrem x2

...

Shum me mir mos t'kisha pa
Se kshu s'mundem te duroj
Nji plag n'zemer me ka ra
Treta veten une moj

Nji flak n'zemer me ka ra
Treta veten une moj

Mejrem Mejrem Mejrem x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)