Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Regjepagiqi - Si N'hava N'havaje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ooohh
Pastaj, o le të ndodhë çka të dojë të njëjtë e kam
kush mërzinë do të ma shërojë, ooohh kjo zemër do të pëlcasë
ky fat e gjun me gur, nuk po rreh më si dikur

Si në hava, në havaje kënga ime plot vaje
udhëton e vreri i saj helmon ooohh, o veç edhe një herë
o këngën le të ma ndijë, e dua le ta dijë

Si në hava, në havaje kënga ime plot vaje
udhëton e vreri i saj helmon
oooohh o plagë më është se tjetrin do
e unë pa dashurinë e vjetër s'mund të jetoj
...
Ooohh
Pastaj, o le të ndodhë çka të dojë të njëjtë e kam
kush mërzinë do të ma shërojë, ooohh kjo zemër do të pëlcasë
ky fat e gjun me gur, nuk po rreh më si dikur

Si në hava, në havaje kënga ime plot vaje
udhëton e vreri i saj helmon ooohh, o veç edhe një herë
o këngën le të ma ndijë, e dua le ta dijë

Si në hava, në havaje kënga ime plot vaje
udhëton e vreri i saj helmon
ooohh o plagë më është se tjetrin do
e unë pa dashurinë e vjetër s'mund të jetoj
s'mund të jetoj

Si në hava, në havaje kënga ime plot vaje
udhëton e vreri i saj helmon oohh, o veç edhe një herë
o këngën le të ma ndijë, e dua le ta dijë

Si në hava, në havaje kënga ime plot vaje
udhëton e vreri i saj helmon
oohh plagë më është se tjetrin do
e unë pa dashurinë e vjetër s'mund të jetoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)