Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Hajde Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te shikova'N sy e embel me fole
Me hyre ne zemer ende nuk me dole
2xKur isha pa ty nuk e deshta veten
ty ta fala jeten

2xHajde zemer ti me fal gezim
hajde hajde zemer ti mu perqafim hajde shpirto vetem ty te du hajde hajde shpirto veq ti je permu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)