Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Ta Fal Zemrën Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ta fala zemeren time
Se te pata te vetmen shprese
Merre, merre dhe shpirtin tim
Ate dite kur te vdes
Merre , merre dhe shpirtin tim
Ate dite kur te vdes

Merr krejt c'ka pata
Dhe shtrengomi, shtrengomi ne gji
Neve nevr s'na ndahu as nata veq i imi ishe ti

Ref:
Lotet lotet neper faqe
Dora jote me s'mi fshi
A e di o si me kenaqe
Kur ma fale dashuri (2x)

Ta fala zemren time
Drite e syve me ishe ti
Plasi,plasi kjo zemra mjera
Pse s'me merr prap ne gji (2x)

Lotet, lotet neper faqe
Dora jote me s'mi fshi
A e di o si me kenaqe
Kur me fale dashuri (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)