Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - More Shok

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
eh more shoke
ce rrin karshi
e merre goten
e thuaj pertmire

eh more shoke
ce rrin karshi
e merre goten
e thuaj pertmire

REF:
e ti mat ane
une ket ane
e cakrrojm gota
hajde per cef tane (2x)

ni her per mu
ni her per ty
e cakrrojm gotat
hajde me raki

II
e ti lame hallet
e ti lame t'kqiat
e cakrrojm gotat
le t'vallzoj rinia

e ti lame hallet
e ti lame t'kqiat
e cakrrojm gotat
le t'vallzoj rinia

REF:
e ti mat ane
une ket ane
e cakrrojm gota
hajde per cef tane (2x)

ni her per mu
ni her per ty
e cakrrojm gotat
hajde me raki

REF:
e ti mat ane
une ket ane
e cakrrojm gota
hajde per cef tane (2x)

ni her per mu
ni her per ty
e cakrrojm gotat
hajde me raki
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)