Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ajkuna - Harro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Harro cdo kujtim qe ke
nuk ka me vend ne kte bot per ne te dy
se shpirti im nuk kerkon me ne ty
uo uo uuu harrooo

Tani nuk ka rendesi
se cfare me thoje dje kur skish njeri
kuptova finalen ne kete histori
dhe pse nuk ma the dhe pse nuk ma the
thuaj edhe njehere te gjitha fjaletr I thua pa vlere
fundi erdhi tani por une do ta them por une do ta them

refreni 6 here

Harro cdo kujtim qe ke
nuk ka me vend ne kte bot per ne te dy
se shpirti im nuk kerkon me ne ty uo uo uo uooooooooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)