Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - 2 Night

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
yeah Ladys and fucking jentelments Is Your Fucking Boy Cannibal

[over lord]
e qa po doni me nij a po doni me nij new shit get me lose edhe qartu bertit
prit ta marr mikrofoin tja lshoj zonin ta dridhi kejt betonin
jo hoomie temin po tonin se kejt pe dini kush nonen jom ska nevoj per prezantim
ta nxerri hitim e bitin e shiti pa ngreh tim deam si kom fajet ktu po i ka zoni tash boni
qa t'doni e ndaq mos terboni xhoniii...

[niil-b]
n'g-lan po rri qetuh neve na kij tu pi bari raki per kurgjo nuk jem tuh nij
boogie edhe niil-b ghetto edhe o-d, Over l t-c ma t'qartit n'shqiptari
e ti qa nonen po kshyr kallxom rap a po ta themi mos gabo me ndrruh llaf
se qytek tani na t'rremi se t'fort jemi ket sen e pranojn edhe dushmonat problem mos
t'kemi se vimi jau ....... nonat ahaaaa

[ref2]
na jemi tu neit hajde dhe ti ma shpeit
kejt jemi tu pi qu nuk ka e flejt hej nuk kemi qmim e ke vrejt
hajde kce me neve se na jemi t'shtrejt

[f-boogie]
e ky xhentelmeni po sillet e koka bo kejt rrot paska cop te adhe se ndor e paska ni got raki koka
tu ki bassi n'tru i paska hi dj nalja zonin se kejt te koka fshii qe ku e ki boogie edhe niil-b
Ghetoo edhe ool bashk me oog era o ka vjen bari heii qele dritaren jasht paska shum goca uneh e mora t'paren

[over dose]
ne kur tjemi t'qart jemi n'qdo aspekt shoqe jem un kur gjuj gjuj
direkt inat-g-it i lo t'dekt se jom neri i pa prekt i kallt
i cekt per qka t'dush ti njehi lekt jemi kejt bashkum tbashkum si
gjithmnon me thy ata tdobtit kan hup e un nuk pi shoh pot lypi zemer tyh mi ja dhon ni tuurr me kcy
per kto sene une kom kry hajde tash e lidhme nyj...

[ref2]
na jemi tu neit hajde dhe ti ma shpeit
kejt jemi tu pi qu nuk ka e flejt hej nuk kemi qmim e ke vrejt
hajde kce me neve se na jemi t'shtrejt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)