Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Shpirt I Humbur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti nuk i gjykove kurre bemat e tua
e pa denje ne gojen tende eshte fjala "te dua"
se ti shpirtin e ke bosh
sloganet shkojne ne kosh.

ref:
Aspak diell, aspak diell vetem shi
vetem shi, vetem shi
Aspak zjarr, aspak zjarr vetem hi
vetem hi, vetem hi, vetem hi
Si nje shpirt si nje shpirt i humbur
Ne vetmi, ky je ti
ti nuk di , ti nuk fal dashuri
s'je njeri

Si nje enderr prangendryshkur
Je ti per mua
e thermon cdo dite ti veten
thua kot te dua
se ti shpirtin e ke bosh
sloganet shkojne ne kosh.

ref:
Aspak diell, aspak diell vetem shi
vetem shi, vetem shi
aspak zjarr, aspak zjarr vetem hi
vetem hi, vetem hi, vetem hi
Si nje shpirt si nje shpirt i humbur
Ne vetmi, ky je ti
ti nuk di , ti nuk fal dashuri
s'je njeri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)