Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Tuman Kuqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Varvarova siliko dhemt e mia kush i do
Varvarova siliko dhemt e mia kush i do

Dhemt e mia kush i do se sjom nis zot i per to
Dhemt e mia kush i do se sjom nis zot i per to

Nga shtepia me derrasa, dil moj kale se plasa
Nga shtepia me derrasa dil moj kale se plasa

dil pake ne dritare, vajze come vajze lozonjare
Dil pake ne dritare vajze come lozonjare

Tuman Kuqe moj belholle, ma ben me sy ma ben me dore X2

Ma ben me sy ma ben me dore te pret djali ne oborr. X2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)