Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy & Valton Krasniqi - Rastesisht U Pam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Emmy:
Zemra seç mu ça,kur dikush me tha se me tradhtove,
veq nje jav te ndar,
mendja sme kish mar,te me harroje...

Si te te theras,kur skam ze te flas,
nuk kam me force as te bertas,
kur humb vet besim jo ska me sherim
me mire qe shkove..2x

Valton:
Fjalet qe po t'thone,e qe po te mashtrojne
ti po i besoje,mos degjo njeri pyte
zemren ti e sdo t'gaboje,
ku te gjej tani dashuri si ti, pse mu Largove...
Rastesisht u pame,
gabimisht u ndame se kur s'besove

Rref:
Rastesisht u pame ,gabimisht u ndame
si dy te huaj,shpinen ktheve ti ,
shpinen ktheva une , na kane mashtruar..2x

Emmy:
Si te te theras,kur skam ze te flas,nuk kam me force as te bertas,
kur humb vet besim jo ska me sherim
me mire qe shkove

Valton:Fjalet qe po t'thone,e qe po te mashtrojne
ti po i besoje,mos degjo njeri pyte
zemren ti e sdo't gaboje,
ku te gjej tani dashuri si ti, pse mu Largove...
Rastesisht u pam,gabimisht u ndam se kur s'besove

Rref:
Rastesisht u pam ,gabimisht u ndam
si dy te huaj,shpinen ktheve ti ,
shpinen ktheva une , na kane mashtruar..2x

Valton: Rastesisht u pam gabimisht u ndam,
si dy te huaj , shpinen ktheve ti,
shpinen ktheva un
na kan mashtrruar...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)