Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqip Nb - Mos Qaj (ndalu Pak Remix)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kemajl
Deux mille sept - Dy mij e shtaten

Azem:
Mos qaj, mos qaj se un skam faj
ket dashuri me zor se mbaj
Mos qaj, mos qaj se un skam faj
ket dashuri me zor se mbaj

Kemajl:
Je te jure l'amour sa craint
une fois de plus noyé par le chagrain
chaqu'un de son coté tu m'as dit
t'étais toute ma vie tout mon sourire
et tes yeux, ma vie
t'es parti sans meme avoir mon avis
j'ai souffert et t'en étais ravie
tournons la page et cloison le chapitre
t'as tout fait pour qu'on se quitte
en Love y'a pas d'arbitre alors casse toi vite
j'suis pas du genre a m'prendre la tête
pour une Miss
J'étais envouté dès ton premier kiss, kiss
Azem, Edison

Edison:
Sa her te thash te dua? sa her te kam lut
Menzi te gjeta dhe tash me ke hup
Ta lash nje mesazh dhe kurr sma ke kthy
T'thirra n'telefon dhe t'veta per ty

Azem:
Mos qaj, mos qaj se un skam faj
ket dashuri me zor se mbaj
Mos qaj, mos qaj se un skam faj
ket dashuri me zor se mbaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)