Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Qengji Vogel

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qingji vogël rri mendushëm be be ba
Pse më shikon ashtu trishtushëm be be be
eja eja bashkë në arë tring tring tring
unë mbledh lule ti ha barë tring tring tring

Qingji vogël rri mendushëm be be ba
Pse më shikon ashtu trishtushëm be be be
eja eja bashkë në arë tring tring tring
unë mbledh lule ti ha barë tring tring

shih ne livadh fatos i dashten be be ba,
shokt e mi ne tufë janë mbledhë be be be
une i vetem u merzita tring tring tring
Zilja m'ftonte mu te grigja Tring Tring tring

(2 here)
Baba tash me ka premtue qingji im
Ne kopeja Ty me te çue, qingji im
do te jem baresh e fshatit tring tring tring
do kullosim brigje shpatit tring tring tring
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)