Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Nuk Më Meriton

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa here te kam besu
mjeshterisht me ke mashtru
Me je Betu ne ZOT
nuk te besova dot
nuk je sentimental
ne shpirt je shume banal
mos mendo se te du
nuk mundem me duru
me nuk te dua
me forret tua
ik shko te tjetra nuk me meriton
ku jane betimet
mbeten mashtrimet
ik shko te tjetra nuk me meriton

REF:me lujt me mu
at' kenaqsi nuk ta jap
nje dashuri t'vertete
ndaq te me kesh prape. 2x

nuk do vrapoj mbas ty
arsyen ti e di
me je betu ne zot
nuk te besova dot
injorant dhe katil
aspak nuk je gjentil
mos mendo se te dy
nuk mundem me duru

me nuk te dua
me forret tua
ik shko te tjetra nuk me meriton
ku jane betimet
mbeten mashtrimet
ik shko te tjetra nuk me meriton

REF:me lujt me mu
at' kenaqsi nuk ta jap
nje dashuri t'vertete
ndaq te me kesh prape. 2x

me nuk te dua
me forret tua
ik shko te tjetra nuk me meriton
ku jane betimet
mbeten mashtrimet
ik shko te tjetra nuk me meriton

REF:me lujt me mu
at' kenaqsi nuk ta jap
nje dashuri t'vertete
ndaq te me kesh prape. 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)