Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni (Shkelzen Jetishi) - E Kujtoj Me Mall

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
TE KUJTOJ ME MALL NJE JET ME AGIM
A DO T'KEM TY VALL LULE N'PERQAFIMIN
SI ZAN MALI JE TRUPIN SI SELVI
SYNIN ZJARR E KE BUZEN SI QERSHI

Refreni:
I DHE FLAK O MALLIT TIM
TRENDAFIL I MBLUM ME VES
NE KET NAT O PA AGIM
PUTHJEN TANDE PO E PRES
N'PREHNIN TIM NUK GJEN PIKELLIM
DO TE SHKRIHEM N'DASHURI
EJA TPRES ME PA DURIM
TE JETOJM SA JEMI T'RI
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)