Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Jallah Mor Bilbil

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jallah Mor Bylbyl o qe po knon
n'Gjakov ( ref x2

o mka marr malli veq me ty me fol ( ref x2)

Per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiiiiii dogje mori

Jallah mor Bylbyl o qe po knon
Tiran (ref x2 )
o mka marr malli veq per zanin
tan (ref x2 )

o per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiiiiii dogje mori
( ref x2 )

Jallah mor Bylbyl o qe knon
Kaqanik (ref x2)
o mka marr malli du met zan
arshik (ref x2 )

per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiiii dogje mori
( ref x2 )

oooo Jallah mor Bylbyl o qe
knon pa pushu ( ref x2 )

Jallah mka marr malli me ty
me u taku (ref x2 )

oo per vetllat e syzezes te
perpjekme aiiii dogje mori
( ref x2 )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)