Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Gashi - Nostalgji

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ty te kujtoj dhe...
endrat mua ....
me pushtojnëëë.....

Në shtratin tend ...
o shpirt me lot ...
po shkrihem me ty...

Si me rëmbeve ....
ma more puthjen....
ti më pushton ...

Ëndër sështë kjo...

Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)