Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Dashuria Nuk Ka Kusht

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ende mir pa u njoftu po don krejt me mi ndalu por me duket pak si shpejt te ma ndalesh qdo te drejt djal i mir po me qudit a e din se un kam shpirt nuk kam lindur per ma qajt me ty kom me ra nbela

DASHURIA nuk ka kusht smundesh te me mbash ne grusht kerkon krejt me i braktis shoqeri e farefis oooo nuk ja vlen per dashuri shpinen krejtve me ja kthy oooo nese ti me don me tvertet do mpranoje me ka KREJT

Pas takimit tpar me tha harroj krejt ne ket dynja shoqeria segziston e imja je pergjithmon djali i mir po me qudit a edin se un kam shpirt nuk kam lindur per me qajt me ty kom me ra nbela

DASHURIA nuk ka kusht smundesh te me mbash ne grusht kerkon krejt me i braktis shoqeri e farefis oooo nuk ja vlen per dashuri shpinen krejtve me ja kthy oooo nese ti me don me tvertet do mpranoje me ka KREJT

DASHURIA nuk ka kusht smundesh te me mbash ne grusht kerkon krejt me i braktis shoqeri e farefis oooo nuk ja vlen per dashuri shpinen krejtve me ja kthy oooo nese ti me don me tvertet do mpranoje me ka krejt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)