Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Spahiu - Unazen Ma Le Amanet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lotet mi ke fshi m'ke puth ne sy
me the lamtumir dhe shkove
morre rrugen per gurbet
e unazen ma le amanet

REF.:
pse o pse t'kam besu
se ke mem mashtru skujtova
pse o pse pse te kam dasht fort
pse tradhtin ne sy ste hetova

skoj edhe kjo ver un e prap e mjer
me kan thon se ke nje tjeter
t'ka ndryshu shum aj gurbet
e n'kosov harrove kush po t'pret

REF.:
pse o pse t'kam besu
se ke mem mashtru skujtova
pse o pse pse te kam dasht fort
pse tradhtin ne sy ste hetova
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)