Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Po Te Pres

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ky tekst u dergua nga Arsimi

Mjafton vec nje fjale
Ta thote buza jote
Per ty do te shkoja
Ne fund te kesaj bote.2 here

Ref
Po te pres po te pres
Ty o ylli ne mengjes
Ty oj lulja plot me vese
Po nuk erdhe do te vdes.

Mjaton vec nje here
Te ma thuash ate fjale
Me shume se nje jete
Do ta kisha fale.2 here

Ref
Po te pres po te pres
Ty o ylli ne mengjes
Ty oj lulja plot me vese
Po nuk erdhe do te vdes.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)