Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Mora Rrugën Për Janinë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mora rrugën për Janinë
Isha vetëm.
Bashkë me arabaxhinë
E po natën-e.
Atje më zunë pusinë
E po natën-e.
Copë e copë më bënë mëlçinë
Edhe zemrën-e.
Mora rrugën për Janinë
E po natën-e
Atje më zunë pusinë
E po natën-e.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)