Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyle Krasniqi - Qëndresa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
qendresa qendresa veq per ty mendoj nuk mundem nga koka te largoj je shum e mir edhe e sjallshem une te dashuroj

qendresa qendresa qeeerndresaa veq per ty mendoj je jeta ime qendresssaaaaaaaaaa

qendresa kam mall per ty e ne duhemi shum por ti po ik une ketu po rri i byllur si ne kuti nuk mund nga koka te hshi je e embel lozonjare ki edhe shum pare qendresaaaa kam koh qe ste shikoj ej te perqafoj se veq ty te dashuroj

qendresa qendresa qeeerndresaa veq per ty mendoj je jeta ime qendresssaaaaaaaaaa

qendresa qendresa qeeerndresaa veq per ty mendoj je jeta ime qendresssaaaaaaaaaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)