Më mbaj mend (për 1 muaj)

Infinit Records - Pa Emer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fuga:

Aha yao yao yao...
2008-shi u kry e 9-sh na apet ,
apet e bojna nxet apet ja marrum lekt
ulu pak posht edhe kshyre n'xhep krejt vjollce
krejt me numra t'shoqev
nashta sjom PIMP po qashtu dokna
nashta sjom reper po flow-i t'sosa
Na jem dosta na kem hekra na mujm me t'sosa ahh.
Qa te thash ma heret t'thash qe ku ka 8she qaty non stop nxehet
Ngom mir dost se mo nuk te foli
se perseriti tjera her tlodhi
Infinit t myt meniher
8she en shpirt edhe 8she en bel
Qe qysh kallet qe qe qysh nxehet
8 gram C8 edhe Ta rrxojna skenën

Da Ghost :

Eyoo fucked up hiq kerqysh spo ju shkon loja
posht tjert posht qe nuk t'blun mir goja
shum keq kur t'flas un truni stpunon
m'syn me mrri te unë po amo hiq nuk o ka ta don
Ghost ma zi se hija tash e mas thirrem trip
dillera ska shum veq njo osht thirret INFINIT
puro... veq puro na ma ndryshe nuk e shesim
krejt idollat qa i ki ren n'dy gujt na i qesim
skan vakt jo jo spo ju del
oH NO sa her po rrejn thojn qe neve tinxa nuk na ngojn
skan lek jo jo e as shmek
oH No krejt Vin qe pidhat qe i zen me ni jack jack yao...

K-Master:

2008-shi u kry e 9 i kthehemi skenes prap
kur ju thuni ku meten kta heej neve na shini prap ahhh
bon ven lsho rrug ik anash
plasni pej inati se ska ma qi na nal tash
kush u kthy knena
qysh u kall anena
um fal se kesh i thjesht po fort i fort po kthena
mos fol veq kqyr mos pot doket film ah
m fal respekt se shum shtir mujm me kan na
kllik kllek mema pru te huna
beng beng me bo mi ardh puna
geng beng hej gjith na shkon e shtunja
mfal ti po hej pom duhet ma shku ah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)