Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agron & Naxhije Berisha - Miss Albania

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hena zgjohet nga gjumi
Dhe yjet e shoqrojne
Kush je ti qe zbret nga qielli
Ti zemren mua ma pushton

Me thuaj me thuaj cila je
Qe te beri I madhi zot
Ty t’krijoj plot nur e fame
E bukur je e magjiplot

(ref. 2 here )
Miss Albania,miss Albania
Je yll qe dashuroj
Miss Albania,miss Albania
Per ty un do t’kendoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)