Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naxhie Fejza - Mergimtari

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Veq ti hënë ma din hallin por as ti nuk ma shuan mallin oooo
Po t`perbej oo perendi ktheje shnosh o ne shtepi oooo
Ruje zot at gurbetqar asht i ri hala beqar oooo

RujE Zoot o Djalin Tim Atje Larg Ne Mergim , RujE ZoT e ShpEtoje ne Rrug te drejt te lutem Qoje 2.(ref)

Veq Ti Hene ma din hallin por as ti nuk ma shuan mallin oooo
po te perbej oi perendi ktheje shnosh o ne shtepii oooo
ruje zot at gurbetqar asht i ri hala beqar oooo

Ruje Zot o Djalin Tim Atje Largu ne Mergim , Ruje Zot e Shpetoje ne rruG te Drejt te Lutem qoje 2.(ref)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)