Më mbaj mend (për 1 muaj)

Siciliana Mazi - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
prane meje kishe cdo gje
puthje ledhatime
nje mal me perqafime
asgje ne bote kurr ste ka munguar
e tani qe je larguar
e di qe je penduar

ref:tani e lumtur jame sdua te te kem prane
e ti larg meje shko
shko e mos u kthe
nje femer tjeter shko e genje

strofa 2;ne syte e tu shoh dhimbje edhe vuajtje
ne buzet e tua degjoj fjale edhe lutje
por tani eshte vone per fjale edhe pendime
tani qe ti je larguar
ik larg nga jeta ime

ref:tani e lumtur...........etj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)