Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada Bare - Sy Me Lot

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lamtumire e fundit dashuri,
Dhimbjen me te madhe ma dhe ti.
Do mundem une te bej pa ty,
Te doja shume.
Dike tjeter afer mund te kesh,
Sillesh si ai qe s'mund te jesh,
Eshte kujtimi im,
Qe te mundon dhe ty, dhe ty.

Sot,
I kam syte me lot,
Te pres dite e nate,
Dite e nate te pres ty kot.
Zemer kot,
Dhe me shume sonte,
Per ty po vuaj.

Buzeqeshja jote dielli im,
Zeri yt muzik per shpirtin tim,
Dhe s'me vjen keq,
Per c'do moment kur ishim dy.
Dike tjeter afer mund te kesh,
Sillesh si ai qe s'mund te jesh,
Eshte kujtimi im,
Qe te mundon dhe ty, dhe ty.

Sot,
I kam syte me lot,
Te pres dite e nate,
Dite e nate te pres ty kot,
Zemer kot,
Dhe me shume sonte,
Per ty po vuaj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)