Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Xherahu & Lefteris Pantazis - Ma Tha Dhe Papagalli

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ref:
tope tope papagalos oti sa ngaliazi alos.
ti me thoje ka n bot vatem nje dashuri por,
pas shpine puthje ti t kan par me tjeter njeri..
ma tha dhe papagalli..
ma tha ma tha papagalli qe te puthi ty jarani
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)