Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Çela - Kosovarja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj kosovare do therras
edhe nga gjumi do te zgjoj
Me gur dritaren do godas
Se te dashuroj

Ne zemren time je e gjalle
si nje pikture ne nje portret
Ku te ti gjej keto syte e zjarrte
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)