Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Margarita

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se pa syrin tend te bukur jo
nuk mund t'qetesohem
se pa puthjen tende jo
nuk mund te rrohet

Ne mos mund te perqafoj
aq sa here qe deshiroj
une jeten time vashe s'do te gezoj
Ne mos mund te perqafoj
aq sa here qe deshiroj
une jeten time vashe s'do te gezoj

O Margarita,
o Margarita
ti je shpresa ime fundit
ndaj te prita
se te duaaaa,
me te verteeeeet
kam deshire
te te kem une ty perjete
O Margarita,
o Margarita
ti je shpresa ime fundit
ndaj te pritaaaaa
se te duaaaaaaaa,
me te verteeeeet
kam deshire
te te kem une ty perjete

Dhe ne qoft se ke vendosur
te mos degjosh
kete zemren time
mos me lere mua te mjere ketu
ne ato vegime

Ne mos mund te perqafoj
aq sa here qe deshiroj
une jeten time vashe s'do te gezoj
Ne mos mund te perqafoj
aq sa here qe deshiroj
une jeten time vashe s'do te gezoj

O Margarita,
o Margarita
ti je shpresa ime fundit
ndaj te prita
se te duaaaa,
me te verteeeeet
kam deshire
te te kem une ty perjete
O Margarita,
o Margarita
ti je shpresa ime fundit
ndaj te pritaaaaa
se te duaaaaaaaa,
me te verteeeeet
kam deshire
te te kem une ty perjete

kam deshire
te te kem une ty perjete
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)