Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - 100 % Vjeshtë Në Zemër

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Era e shtyn shiun ngadale
asgje nuk mund te jete si me pare
se erdh nje dite kur une te thashe
ne te dy s'mund te jemi bashke
se erdh nje dite kur une te thashe
ne te dy s'mund te jemi bashke

Per ty pse te mendoj?
pse ta humb kohen une me ty?
kur ti s'e kupton
cfare eshte loje cfare dashuri

Tani ti endesh e penduar
por teper vone te eshte kujtuar
se dashuria nuk eshte loje
kush s'e di le ta mesoje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)