Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati - Te Dua Vetem Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
te dashurova tyqe diten kur te pash
zemren e shpirtin ta dhash
me le me lot ne sy
me lot ne sy te lash
ni fjal te embel nuk ta thash
sa shpejt me ike e ku me shkove
jo un s'te braktisa, ti vet u largove
se desha ndarjen ike
nuk doja e doja un dhimbjen ne krahet e tu
me shkoj jeta tu lotu
siç e ka kjo jet un pa ty e ti pa mu
nuk jemi te qet un e ti se ti do vish
nje dit nje mengjes zjarrin qe ti e ke fik prap un do ta ndez

Ref 2.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)