Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Fol Nji Here Moj Shtatselvi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fol njiher moj shtatselvi
Dil në derë o moj goc
Të shof syt e zi

Dil në derë o moj goc
Të shof syt e zi

Dil njiher se m’zuni halli
Në pranverë o moj goce
Do t’marri malli

Në pranverë o moj goc
Do t’marri malli

Kam dëshirë të fal nji kujtim e
Xhevahire moj goce
Me mallëngjime

Xhevahire moj goce
Me mallëngjime

Një peshqesh për dashurin e
Një buzqeshje moj goce
Për bukurinë

Një buzqeshje moj goce
Për bukurinë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)