Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Frun Veriu E Kallojeri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
fryn veri në kallojeri 2×

tingellej doren gishte vetem i 2×

sor kelli ma te ne kisha 2×

ulerite kali se te kisha 2×

tingellim se more te haje 2×

urtesu urte zotit jam te kam rene 2×

edhe une edhe nuse ja kam mare 2×

çja me lote se me sa mare 2×

troje tu te nuse si rameroje 2×
ne paje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)