Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Leskovik O Fryn Nje Ere

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Leskovik o fryn nje ere
O dilni hapni moj penxherete x2

Dilni hapni moj penxherete
O se vjen djali moj vet i trete x2

Se vjen djali moj vet i trete
O me daulle moj me gernete x2

Me daulle moj me gernete
O qemanes o ç'i bie vete x2

Leskovik o gur i thate
O sa te bukra mo i ke grate x2

Sa te bukra mo i ke grate
O si te voglat moj te medhate x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)