Irma Libohova - Rrushi I Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O MOR' RRUSH I ZI O MOR' RRUSH I ZI
(SHUME T'A KAM LAKMINE MORE SHEQERO)2X

(O MOR'RRUSH I ZI ZHUME TA KAM LAKMI)2X

O MOR' RRUSH I KUQ O MOR'RRUSH I KUQ
(S'GUXON KUSH ME TE NGUC MORE SHEQER-O)2X

(O MOR'RRUSH I KUQ S'GUXON KUSH ME TE NGUC)2X

O MOR'RRUSH I BARDHE O MOR' RRUSH I BARDHE
(I EMBEL SI MJALTE MORE SHEQER-O)2X

(O MOR'RRUSH I BARDHE I EMBEL SI MJALTE)2X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)