Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Çfare The?

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Çfarë the?
Nuk kuptova
dhe një herë më thuaj
çfarë the?
Jo, nuk ka problem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)