Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi & Prishtina - O Djali I Gemit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
or djal i gembit doren ma heke se un kam emrin lule mos preke
se un kam emrin lule mos preke

tkam dasht si moter tkam dasht si vllae jem rrit me nje sofer skemi kur me u nda e (2x)

larg malet shkreta ti m'je largue ndiqem me letra skem me harrue (2x)

kur te agon dita dalim n'takime
kur te del hana dalim e rrime (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)